VAKCINOS NUO GRIPO LAIKINAI NETURIME

Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos priežiūros centras informuoja, kad pirmoji sezoninio gripo vakcinos dalis jau išnaudota. Rugsėjo pabaigoje į mūsų įstaigą buvo pristatyta 500 ,,Vaxigrip tetra“ dozių gripo vakcinos. Džiugu, kad vos gavus nemokamą vakciną rizikos grupėms priklausantys asmenys (nėščiosios, medicinos darbuotojai, slaugos ir globos įstaigose gyvenantys asmenys, vaikai ir suaugę sergantys lėtinėmis ligomis, asmenys virš 65 metų amžiaus) suskubo skiepytis. Skiepai yra pati veiksmingiausia priemonė, apsauganti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų: bronchito, plaučių uždegimo, ausų, sinusų, širdies raumens uždegimų ir kitų ligų, o tinkamiausias metas skiepytis – spalio, lapkričio, gruodžio, sausio mėnesiai.

Greitu laiku turime gauti ir antrąją vakcinos dalį. Manome, kad gautos gripo vakcinos pakaks visiems norintiems pasiskiepyti. Gavę vakcinų iškart informuosime.

Į viršų
Į apačią

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.