PACIENTŲ DĖMESIUI

Epideminė situacija Lietuvoje ir pasaulyje neleidžia atsipalaiduoti. Mes rūpinamės Jūsų sveikata, todėl pacientų saugumui užtikrinti taikome pacientų srautų reguliavimo modelį, atskiriant sveikus ir karščiuojančius pacientus.

Atvykstantiems skiepytis sudarytos sąlygos gauti paslaugą patalpose su atskiru įėjimu (suaugusiems - šoninės durys iš Malūno gatvės pusės, vaikams - šoninės durys iš Vilniaus gatvės pusės), dėl planinių skiepijimų būtina visų pirma susisiekti su šeimos gydytoju. 

COVID-19 ligos simptomų neturintiems pacientams priėmimo tvarka nesikeičia.

Karščiuojantys pacientai privalo suderinti savo atvykimo laiką su gydančiu gydytoju. Jiems priimti  paskirtos atskiros izoliacinės patalpos su atskiru įėjimu (šoninės durys iš Vilniaus gatvės pusės).

Primename, kad ekstremaliosios situacijos šalyje metu atvykus į polikliniką prašome dėvėti apsauginę veido kaukę, laikykis saugaus 1 metro atstumo, vizitui pas gydytoją atvykti paskirtu laiku ar ne anksčiau kaip 10 min. prieš priėmimo laiką.

Būtina išankstinė registracija.

Jūsų pačių saugumui užtikrinti, patariame į registratūrą, dėl išankstinės registracijos, kreiptis tik telefonu ir būtinai laikytis Jums paskirto priėmimo laiko.

Zarasų PSPC informacija

Į viršų
Į apačią

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.