Dėl registracijos per esveikata.lt

Norime atkreipti pacientų dėmesį, kad registruojantis pas Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau Zarasų PSPC) šeimos gydytojus ir specialistus per esveikata.lt išankstinę pacientų registravimo sistemą (toliau IPR), BŪTINA nurodyti savo tikslų kontaktinį telefono numerį, kad gautumėte informaciją dėl artėjančio vizito.

Pažymime, kad registracija per IPR pas Zarasų PSPC gydytojus ir specialistus yra tik PIRMINĖ, tai reiškia – jeigu asmuo užsiregistravęs pas šeimos gydytoją ar specialistą konkrečiai datai (pvz. 2023-09-07, 9.00 val.) ir vėliau užsiregistruoja kitai datai nepraėjus vizitui (pvz. 2023-09-12 10.30 val.), tai ankstesnė registracija (pvz. 2023-09-07, 9.00 val.) yra automatiškai anuliuojama ir paliekama vėlesnė registracija (pvz. 2023-09-12 10.30 val.). Registruotis pas šeimos gydytoją ar specialistą per IPR sistemą pakartotinam vizitui galima po pirminio apsilankymo, taip išvengiant kylančių nesusipratimų.

Į viršų
Į apačią

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.