DĖL TRANSPORTO PASLAUGŲ TEIKIMO 

Informuojame, kad 2023 m. Zarasų rajono gyventojams, kurie negali naudotis visuomeniniu transportu dėl ligos ar negalios kai reikia vykti į gydymo, reabilitacijos įstaigas, ortopedijos įmones, Neįgalumo ir darbingumo lygio nustatymo tarnybas, taip pat neįgaliesiems, judantiems neįgaliojo vežimėliu, vykstantiems į dializes, chemoterapijas ar kitiems skubios pagalbos reikalingiems asmenims, transporto paslaugas teiks UAB „Transporto centras“.

Dėl transporto paslaugų kreiptis į Zarasų rajono socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorius seniūnijose pagal faktinę gyvenamąją vietą:

Socialinio darbo organizatorė Zarasų mieste – Vasilisa Rybakova, tel. +370 671 30761, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Zarasų seniūnijoje – Violeta Šarkaitė, tel. +370 671 30802, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Turmanto seniūnijoje – Svetlana Šileikienė, tel. +370 671 31069, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Salako seniūnijoje – Neringa Šimkūnienė, tel. +370 61590473, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Degučių seniūnijoje – Neringa Šinkūnienė, tel. +370 61590473, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Antalieptės seniūnijoje – Virginija Mazūrienė, tel. + 370 67665375, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Dusetų seniūnijoje – Virginija Mazūrienė, tel. + 370 67665375, el .p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Antazavės seniūnijoje –Aldona Sadelskienė, tel. +370 61227921, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Imbrado seniūnijoje – Nelia Valentanavičienė, tel. +370 678 38296, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinio darbo organizatorė Suvieko seniūnijoje – Nijolė Plučienė, tel. +370 622 62343, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Reikalinga pateikti prašymą tiesiogiai, paštu ar elektroniniu paštu (forma pridedama). Kartu su prašymu pateikiami šie dokumentai: asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas

(pasas, asmens tapatybės kortelė ar leidimas gyventi Lietuvoje) ir neįgaliojo arba pensijos gavėjo pažymėjimas.

UAB „Transporto centras“ atsakinga darbuotoja už transporto paslaugų organizavimą yra Ilona Abaravičienė, tel. (+370) 64333673, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Socialinės paramos skyriaus informacija

 

 

Į viršų
Į apačią

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.